• Slider Banner

    Váš spolehlivý partner v oblasti IT služeb a bezpečnosti

    Poskytujeme komplexní servis počítačů a sítí, instalaci a údržbu elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) a kamerových systémů.

Nechte všechny Vaše IT starosti na nás


Jste domácí uživatel, který řeší zavirování svého počítače, potřebuje přeinstalovat operační systém nebo řeší problémy se svou Wi-Fi sítí? Jsme zde pro všechny, kteří potřebují vyřešit jakýkoliv problém se svým počítačem.

Jste firma bez vlastního IT specialisty a potřebujete zajistit perfektní a zabezpečený chod celé sítě? Nabízíme Vám profesionální a kvalitní řešení přizpůsobené Vašim potřebám.

Svou IT infrastrukturu si spravujete sami, ale nyní si nevíte rady s konkrétním problémem? Realizujete projekt, který už je nad Vaše síly a hodila by se Vám pomoc? Poskytujeme individuální konzultace a odborné rady, abychom vám pomohli najít optimální řešení. Pro domácnosti nabízíme základní online konzultace stavu počítače zdarma.

Nechcete se spoléhat jen na štěstí a rádi byste svůj majetek zabezpečili? Chcete, abyste se cítili v bezpečí a měli kontrolu nad tím, co se děje ve vašem prostoru? Jsme zde, abychom vám pomohli s realizací zabezpečovacích nebo kamerových systémů.

Máte ve svém firemní prostředí Cisco technologie, ale jejich správa je již nad Vaše síly? Ať už potřebujete pomoci s konkrétním projektem, řešením problému nebo pravidelnou údržbou, jsme tu pro vás.
 

Naše služby


ikonka Servis Počítačů a datových sítí pro firmy i domácnosti

ikonka Instalace MS Windows, zrychlení počítače, odvirování

ikonka Správa firewallů, routerů a switchů, realizace Wi-Fi

ikonka Návrh a montáž zabezpečovacího systému Jablotron

ikonka Návrh a montáž kamerových systémů Hikvision a Dahua

ikonka Poradenství v oblasti informačních technologií, kontrola projektů

ikonka Údržba webových stránek, správa domén a webhostingu

ikonka Prvky chytré domácnosti TAPO, NOUS a Netatmo

ikonka Konfigurace a správa Cisco produktů
 

O nás


Jsme mladou firmou působící v plzeňském kraji, která vznikla z dlouholetého působení jako OSVČ. Díky nasbíraným cenným zkušenostem z praxe a informací z řady školení jsme schopni Vám nabídnou širokou škálu profesionálních služeb napříč celým IT světem.

Více informací a spoustu zajímavého obsahu na blogu naleznete na stránkách Václava Krejčího, zakladatele Complex IT Solution s.r.o.

 

ikonka 10+ let na trhu      ikonka 100+ instalovaných kamer      ikonka 100+ počítačů v aktivní správě      ikonka 600+ instalovaných počítačů      ikonka 1000+ realizovaných zakázek     

Kompletní servis a správa Microsoft Windows   Instalace a správa produktů Microsoft Office   Konfigurace a správa produktů Mikrotik   Konfigurace a správa produktů TP-Link     Instalace, implementace a správa Wi-Fi řešení UniFi    Správa a konfigurace NAS serverů Synology, implementace     Konfigurace a správa produktů Cisco, síťové prvky, ISE, security  Návrh, implementace a servis zabezpečovacího systému Jablotron  Kamerové systémy Hikvision a zabezpečovací a poplachový systém Hikvision AX Pro  Instalace a správa virtualizační platformy VMware
 

Recenze


  • Nejenže jste navrhli nejvhodnější řešení, ale také jste provedli instalaci zabezpečovacího systému s ohromnou precizností.
  • Profesionální, rychlé a vstřícné jednání, vynikající domluva. Rozhodně doporučuji.
  • Děkuji a vřele doporučuji instalaci kamer každému, kdo hledá spolehlivého partnera pro zabezpečení svého majetku.
     

Jsme tu pro Vás


Potřebujete poradit nebo chcete rovnou orientační cenovou nabídku? Vyplňte jednoduchý formulář níže. Pokud se Vám bude nabídka líbit, spojíme se s Vámi a doladíme technické detaily a nabídku zpřesníme. Anebo nám na sebe nechte prostě jenom kontakt a my se Vám ozveme.


 ODESLAT POPTÁVKU